Shpërthim në Itali, ka të vdekur

Dy persona humbën jetën këtë mëngjes për shkak të një shpërthimi të ndodhur në një kompani ushqimesh në Treviglio (Bergamo, Itali).

Në vendngjarje ndodhet një duzinë zjarrfikësish, autoamblulaca dhe karabinierë.

Kompania ndodhet në rrugën Caldenzano, ndërsa nuk raportohet për persona të tjerë të përfshirë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Drake dhe Angelina darkojnë bashkë, fotoja e tyre pushton rrjetin pas këtij detaji qesharak

Drake sapo e çoi në një nivel tjetër flirtimin dhe darkat romantike....
Read More