Shpërthim në Itali, ka të vdekurDy persona humbën jetën këtë mëngjes për shkak të një shpërthimi të ndodhur në një kompani ushqimesh në Treviglio (Bergamo, Itali).

Në vendngjarje ndodhet një duzinë zjarrfikësish, autoamblulaca dhe karabinierë.

Kompania ndodhet në rrugën Caldenzano, ndërsa nuk raportohet për persona të tjerë të përfshirë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Krimi pas sherrit në Facebook për një vajzë, adoleshenti dënohet me 12 vite burg

Gjykata e Korçës ka dënuar me 12 vite burg 17-vjeçarin Fabian Muçollari...
Read More