Shpërthim në Londër

swns-london-explosion-06_1491666967-7742237

Një sërë shpërthimesh të fuqishme tronditën Londrën këtë pasdite, ndërsa një tym i zi filloi ta mbushte qiellin.

Në pamjet dramatike, retë e tymit të zi u ngritën mbi dyqanet afër Stacionit Kenton në Harrow. Brigada e Zjarrfikësve të Londrës konfirmoi për The Mirror se u thirrën në incident dhe thanë se shpërthimet u shkaktuan nga një kamion që mori flakë.

Andrezs Bania, 53 vjeç, filloi të incizonte sapo dëgjoi shpërthimin e parë rreth orës 13:00 këtë pasdite.

Ai përshkroi se dëgjoi një “shpërthim të madh” që “dridhi dritaret”. Zjarrfikësit thonë se incidenti është nën kontroll.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ai ia mori Angelina Jolien nga duart, ja çfarë mendon Brad Pitt për të dashurin e ri të ish-gruas së tij

Shumicës prej nesh i ‘dhëmb’ zemra kur mendon për ndarjen e Angelina...
Read More