Shpërthim në portin e Livornos, evakuohet zona, disa të plagosur

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në portin Industrial të Livornos në Itali.

Në informacionet paraprake nga mediat italiane, thuhet se disa punonjës kanë mbetur të plagosur.

Ekipet të zjarrfikësve dhe ambulancat kanë mbërritur në vendngjarje.

Hetimet kanë nisur teksa nuk dihen ende shkaqet e shpërthimit.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Basha del në krah të protestuesve para Kuvendit: Nuk merrni pagat nga korrupsioni qeveritar

  Kryetari i PD-së, Lulzim Basha iu është bashkuar punëtorëve të kompanisë...
Read More