Shpërthim në portin e Livornos, evakuohet zona, disa të plagosur

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në portin Industrial të Livornos në Itali.

Në informacionet paraprake nga mediat italiane, thuhet se disa punonjës kanë mbetur të plagosur.

Ekipet të zjarrfikësve dhe ambulancat kanë mbërritur në vendngjarje.

Hetimet kanë nisur teksa nuk dihen ende shkaqet e shpërthimit.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Pasaporta me para/ Plani i Malit të Zi, shtetësi në këmbim të investimeve

Qeveria e Malit të Zi ka vendosur të rikthejë në jetë projektin...
Read More