Shpërthim në shtëpinë e një punonjësi policie në Fushë-Krujëmakine-djegur-300x213

Një sasi eksplozivi është vendosur në një banesë në pronësi të një oficeri policie të Komisariatit të Rinasit.

Ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të natës në zonën e Fushë Prezës në Tiranë.

Mësohet se nga ngjarja nuk ka persona të dëmtuar, por vetëm dëme materiale.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

“Pastrojmë Shqipërinë që duam”, Bashkia e Tiranës dhe nxënësit aksion për pastrimin e plehrave

Në kuadër edhe të aksionit kombëtar “Pastrojmë Shqipërinë që duam”, punonjësit e...
Read More