Shpëtohen 270 emigrantë

Rojet bregdetare libiane kanë shpëtuar së paku 270 emigrantë në bregun lindor të Libisë, tha al-Hadi Keil, zyrtar i Marinës libiane.

Ai vuri në dukje se emigrantët arabë dhe afrikanë, duke përfshirë gratë dhe fëmijët, u dërguan në bazën detare në Tripoli.

Shkruar Nga
More from Revista User

Durrës/ Sapo u lirua nga burgu, i vënë lëndë plasëse në lokal

Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur në Durrës në një lokaj...
Read More