Shqipëria në vitet e para pas çlirimit, shikoni këto fotografi të rralla

Koleksioni Wilfried Fiedler ka shkrepur disa fotografi mjaft domethënëse rreth vitit 1957 gjatë udhëtimit të tij në Shqipëri.

1-1

Picture 1 of 11

Flitet për një fond personal fotografik të koleksionistit gjatë harkut kohor nëntor-janar 1956-57 dhe maj-gusht 1957.

Në këtë koleksion, mund të shikojmë Shqipërinë, në vitet e para pas çlirimit.

Shkruar Nga
More from Revista User

Tjetër biznesmen në pranga për dëmin 9 milionë dollarë ndaj shtetit

Arrestohet njëri prej biznesmenëve të shpallur në kërkim për akuzën e mashtrimit...
Read More