Shqiptarët masakrojnë me thika njëri-tjetrin në Belgjikë, dy në pranga

belgjike

Një sherr me thika me shqiptarësh në Belgjikë ka përfunduar me plagosjen e njërit prej tyre. Ngjarja ndodhi në zonën e quajtur Sprimont Ayville, në qytetin e Gent.

Sipas të përditshmes belge “Gazet Van Antwerpen”, ngjarja ndodhi rreth dy ditë më parë për arsye banale.

Policia shoqëroi në rajon dy shqiptarë të tjerë të moshës 20 dhe 25 vjeç, si të dyshuarit kryesorë në plagosjen e 30-vjeçarit, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur.

I plagosuri shqiptar u gjet me plagë të rënda dhe u dërgua menjëherë në spital ku po lufton për jetën.

Shkruar Nga
More from Revista User

Horoskopi, 23 Dhjetor 2016

Dashi 21/3 - 20/4 Sot do të ndiheni mirë nga ana fizike...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.