Shqiptarja më e bukur për Shën Valentindiana1

Modelja e njohur, Diana Avdiu ka realizuar një fotosesion me rastin e ditës së dashuruarve.

Në të gjitha fotot mbizotëron ngjyra e kuqe ajo duket e mrekullueshme.

Avdiu, simbolikisht duket të jetë e rrethuar me shumë dashuri.

Vlen të përmendim faktin se Avdiu aktualisht vazhdon të jetë imazh i disa kompanive të ndryshme, ku dhe po arrin suksese të vazhdueshme.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Të paktën 22 të vrarë dhe 59 të plagosur nga shpërthimi në Mançester, Policia: Ishte sulm vetëvrasës

Të paktën 22 persona janë vrarë – përfshirë edhe fëmijë - dhe...
Read More