Shtëpia përrallore e Leonardo DiCaprios në vlerë prej 3.5 milionë funtashLeonardo DiCaprio është në mesin e aktorëve më të paguar në botë.

4-1

Picture 1 of 4

Padyshim që profesion i tij prej aktori, bën që ai të ketë përfitime të mëdha.

Tabloidi Metro, ka publikuar pamje nga vila 3.5 milionë funtash në Los Angeles, ku çdo gjë është e mbuluar me luks.

Villa luksoze e aktorit 43 vjeçar ka pesë dhoma gjumi, tetë banjo dhe e rregulluar me një dizajn unik.

Shtëpia ka edhe pishinën, SPA dhe kopshtin, por përveç kësaj, Leo zotëron edhe shtëpi të tjera që përbëjnë pasuri të tërë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Lidhja 4-vjeçare e Arielës dhe Aldisonit? Zbardhen detaje

Vrasja e 21-vjeçares Ariela Murati, ka shumë enigma. Burimet thanë se Ariela...
Read More