Shtëpia përrallore e Leonardo DiCaprios në vlerë prej 3.5 milionë funtashLeonardo DiCaprio është në mesin e aktorëve më të paguar në botë.

4-4

Picture 4 of 4

Padyshim që profesion i tij prej aktori, bën që ai të ketë përfitime të mëdha.

Tabloidi Metro, ka publikuar pamje nga vila 3.5 milionë funtash në Los Angeles, ku çdo gjë është e mbuluar me luks.

Villa luksoze e aktorit 43 vjeçar ka pesë dhoma gjumi, tetë banjo dhe e rregulluar me një dizajn unik.

Shtëpia ka edhe pishinën, SPA dhe kopshtin, por përveç kësaj, Leo zotëron edhe shtëpi të tjera që përbëjnë pasuri të tërë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Ku mbeti dashuria për kartolinat që kishim dikur?

Dikur në një kohë, kur vinin festat e fundvitit urimet për njerëzit...
Read More