Shtyhet seanca ndaj Shullazit, mungojnë prokurorët

Seanca gjyqësore në ngarkim të Emiljano Shullazit, planifikuar për sot, është shtyrë. Shkak për shtyrjen është mungesa e prokurorëve të çështjes. Avokati i Shullazit e ka cilësuar si të paprecedentë sjelljen e tyre dhe ka kërkuar pushimin e çështjes, pasi ndaj Shullazit mungonin provat.

Shkruar Nga
More from Revista User

Dashuri në pranverë, cilat janë 4 shenjat e horoskopit që së shpejti do të njohin shpirtin e tyre binjak

Legjenda të lashta tregojnë se çdo person ka një shpirt binjak të...
Read More