KMR

Shumë vapë në Holandë?! Lokalet vendosin poshtë tavolinave minipishina për të freskuar këmbët

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:04 - 27/07/18 |
mapo.al

Birra, kafe dhe çfarë të doni ju me këmbët në ujë për t’u freskuar në ditët e nxehta të verës.


Kjo është zgjidhja e një kafeneje në sheshin qendror të Purmerend, në Holandë.


Në “Brasserie 1434” mund të shijoni pijen tuaj dhe të zhysni këmbët në pishinat e vogla, që janë vendosur në ambientet e lokalit.


<
>
C_2_fotogallery_3089976_0_image C_2_fotogallery_3089976_0_image-600x450 C_2_fotogallery_3089976_1_image C_2_fotogallery_3089976_2_image C_2_fotogallery_3089976_3_image C_2_fotogallery_3089976_4_image C_2_fotogallery_3089976_5_imageEtiketa: , , ,

Pas