Shyhrete Behluli tregon ku nisi historia e dashurisë me Lulin

Është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të skenës muzikore.

6-1

Picture 1 of 2

Këngëtarja është vazhdimisht aktive me projekte të reja si dhe me koncerte brenda dhe jashtë vendit.

Personi që gjithmonë është bashkë me të në këto udhëtime është bashëshorti i saj Luli, për të cilin këngëtarja nuk flet shpesh në paraqitje publike.

E si filloi dashuria mes Shyhretes dhe Lulit, e tregon vetë këngëtarja me anë të një postimi në rrjete sociale.

Bashkëshorti i saj mori një mirënjohje nga klubi i futbollit të Ballkanit për kontributin dhënë ndër vite.

“Ti si futbollist erdhe ne ekipin e Ballkanit, aty ku u pame dhe u beme bashke”, ka shkruar Shyhretja duke zbuluar se si lindi dashuria mes çiftit.

Shkruar Nga
More from Revista User

Disa mënyra për të shmangur stresin gjatë festave

Presioni festiv me të vërtetë fillon të rritet që nga fillimi i...
Read More