Shyhrete Behluli tregon ku nisi historia e dashurisë me Lulin

Është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të skenës muzikore.

6-1

Picture 1 of 2

Këngëtarja është vazhdimisht aktive me projekte të reja si dhe me koncerte brenda dhe jashtë vendit.

Personi që gjithmonë është bashkë me të në këto udhëtime është bashëshorti i saj Luli, për të cilin këngëtarja nuk flet shpesh në paraqitje publike.

E si filloi dashuria mes Shyhretes dhe Lulit, e tregon vetë këngëtarja me anë të një postimi në rrjete sociale.

Bashkëshorti i saj mori një mirënjohje nga klubi i futbollit të Ballkanit për kontributin dhënë ndër vite.

“Ti si futbollist erdhe ne ekipin e Ballkanit, aty ku u pame dhe u beme bashke”, ka shkruar Shyhretja duke zbuluar se si lindi dashuria mes çiftit.

Shkruar Nga
More from Revista User

Papandreu akuzohet për tradhti të lartë

Ish-kryeministri socialist grek Jorgos Papandreu do të dalë përpara drejtësisë i akuzuar...
Read More