Si dy pika ujiShpesh ngatërrohen se mund të jenë motra, dhe Cindy Crawford e thekson më shumë duke postuar një foto të Kaia në gjimnaz, përkrah të sajës në atë moshë.

3-1

Picture 1 of 7

Duket se modelja, legjendë e modës ndihet krenare për ngjashmërinë e madhe mes saj dhe 16-vjeçares, e cila gjithashtu i ka hyrë rrugës së modës.

Në përshkrimin e fotos, 51-vjeçarja, e cila ka ndjekur gjimnazin në Illinois, në 1984 shkruan: “ Foto e shkollës, tani dhe atëherë”.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Ngacmoi seksualisht dy fëmijë 6-7 vjeç, arrestohet 32-vjeçari në Tiranë

Një i ri është vënë në pranga në Tiranë, pasi akuzohet se...
Read More