Si ta hiqni unazën që ju ka ngecur në gisht brenda pak sekondave

Ky truk i mahnitshëm do t’ua heqë unazën që ka ngecur në gishtin tuaj në mënyrën më të lehtë të mundshme.

Kjo është alternativë më e mirë sesa prerja e unazave nga gishtërinjtë e pacientëve.

Shkenca prapa kësaj qëndron se peri për t’i pastruar dhëmbët e lubrifikon dhe shtypë gishtin, e gjithashtu përdoret për ta hequr lehtazi unazën nga gishti.

Mund t’ju duket si magji, por ia vlen dhe është shumë lehtë ta mbani mend këtë truk.

Shkruar Nga
More from Revista User

Japonia e gatshme për fluks refugjatësh në rast të krizës në Gadishullin Korean

Kryeministri i Japonisë Shinzo Abe deklaroi se qeveria e tij ka hartuar...
Read More