Si të bëni dhuratë për Krishtlindje

Keni dëshirë që të bëni një dhuratë për Krishtlindje mirëpo nuk dini se si ta përgatitni?

Mënyra më e lehtë është përmes letrës, që nuk ju kushton shumë kohë dhe mund.

Prerjet, ngjyrat dhe gjithçka tjetër mund t’i stolisni sipas dëshirës suaj.

Në videon më poshtë do të shihni hap pas hapi përgatitjen e dhuratës.

Shkruar Nga
More from Revista User

Lejuan mallra kontrabandë, arrestohen polici dhe doganieri

Policia Kufitare në bashkëpunim me SH.Ç.B.A, ka arrestuar një punonjës policie dhe...
Read More