Si të flisni për seksin me mamanë?

Ndonjëherë vajzat e kanë më të lehtë të flasin për marrëdhëniet seksuale me shoqet e tyre sesa me motrat (nëse kanë) ose me mamanë.

Kjo pasi është shumë e sikletshme, të flasësh me mamanë për këtë temë.

Por vajza, si për çdo gjë tjetër në këtë jetë, më shumë se mamasë nuk mund t’i besohet askujt tjetër. Përpiquni të flisni me të, pasi edhe ajo do të ndihet mirë nëse ju flisni me të, edhe për diçka kaq intime.

Mos u mundoni ta fshini faktin që keni kryer marrëdhënie seksuale, pasi një nënë e njeh shumë mirë vajzën e saj. Fundja i ka kaluar këto eksperienca përpara jush.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ekspertiza mjekoligjore/ Ndaj Ervin Daliapajt u qëllua me mbi 50 plumba

Ekspertiza mjekoligjore, ka zbuluar se në trupin e Ervin Daliapajt dhe mikut...
Read More