Si të konturoni hundën tuaj në 3 hapa

Kemi parë shumë video të “çmendura” në rrjete sociale , të cilat na mësojnë sesi të bëjmë art në fytyrën tonë. Mos u çudisni, nëse në fillim do të merrni një pamje të jashtëzakonshme, por më pas do të merni një pamje krejtësisht të natyrshme dhe shumë reale.

kontur 1

Picture 1 of 6

Keni provuar shumë mënyra dhe mund të duket sikur e keni konturuar hundën tuaj, por në fakt s’keni bërë asgjë, thjesht jeni bërë “viktimë” të videove, të cilat i keni parë aq shumë në internet.

Për të na ndihmuar që të mos biem pre e videove të shumta që qarkullojnë në rrjete sociale, artistja e famshme Lauren Andersen na mëson sesi saktësisht dhe shumë natyrshëm mund të bëjmë konturin në hundën tonë.

Shikoni sesi kjo artiste e bën konturin e hundës në vetëm tre hapa të thjeshta.

Shkruar Nga
More from Revista User

Koreja Jugore-SHBA kryejnë ushtrime të përbashkëta ushtarake

Koreja Jugore dhe SHBA-të kanë kryer sot ushtrime të kombinuara të raketave...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.