Silvio Berlusconi: Tek Donald Trump, më pëlqen vetëm gruaja e tij!

berlusconi-650x3581498414679

Katër herë ish-kryeministri italian Silvio Berluskoni, i cili e paraqet vetën si një njeri simpatik për zonjat, tha se ajo që pëlqen më shumë rreth Presidentit të SHBA-ve, Donald Trump, është bashkëshortja e tij, Melanie.

Berlusconi, është kthyer në qendër të vëmendjes politike këtë javë në saje të fushatës së tij me të cilën ai shpreson të ringjallë fatin e tij politik.

Duke folur në një debat, Berluskoni u pyet nëse ishte i kënaqur me krahasimin që i’u është bërë me presidentin amerikan, Donald Trump.

“Nuk më bën të ndihem në një mënyrë ose tjetren,” tha miliarderi italian, duke shtuar shpejt: “Por sa i përket Trumpit, mund të them, si shumë burra dhe gra, më pëlqen Melania, Për bukurinë dhe stilin e saj.

Vlen të theksohet se ish-kryeministri dhe miliarderi italian, ka qenë i përfshirë në afera seksuale dhe është i njohur për këtë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Përleshje mes të rinjve në një lokal në Elbasan, plagosen me armë zjarri tre persona

Tre persona mbetën të plagosur mesditën e djeshme në një lokal në...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *