Situata në Shqipëri, pritet deklarata e fortë e SHBA-së

dash

Situata në Shqipëri duket se është kthyer vërtetë në një diskutim për administratën e SHBA-së dhe për Departamentin e Shtetit.

Gjatë emisionit ‘Opinion’ gazetari Blendi Fevziu u shpreh se nesër gjatë ditës DASH do të bëjë një deklaratë publike ku do të japë opinionin zyrtar për zgjedhjet dhe situatën në Shqipëri.

Deri më tani opozita ka pranuar plotësisht paketën e ofruar nga zv/ndihmës sekretari i Shtetit, Hoyt Brian Yee, ndërsa Rama e refuzon.

Shkruar Nga
More from Revista User

Autori i masakrës në Stamboll, dalin detaje të reja

Mediat turke kane zbuluar te reja te tjera mbi terroristin e dyshuar...
Read More