Situata politike në vend, LSI mbledh në Tiranë Konventën Kombëtare

Lëvizja Socialiste për Integrim ka mbledhur ditën e sotme Konventën Kombëtare të saj.

Aktiviteti ka nisur rreth orës 11:00 dhe po mbahet për të diskutuar rreth situatës politike në vend.

I pari që ka marrë fjalën ka qenë nënkryetari i LSI-së, Luan Rama i cili u shpreh se ‘LSI është shpirti e zemra e rezistencës shqiptare përballë të keqes, përballë krimit dhe korrupsionit qeveritar’.

Shkruar Nga
More from Revista User

Çfarë ndodhi dje në aksin Lezhë-Shodër? Gabimi fatal i shoferit shkaktoi aksidentin e rëndë

Ditën e djeshme ndodhi një aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, ku...
Read More