Skeletët misteriozë të njerëzve me krahëskeletetNë bodrumin e një shtëpie të vjetër në Angli është gjetur kohe me pare një koleksion me skelete që ka befasuar koleksionistët.

Mes tyre ka skeletë të disa njerëzve të vegjël me krahë, të njerëzve ujq dhe të alienëve.

Koleksioni mendohet se i përket Thomas Theodore Merrylin, një aristokrat i pasur dhe biolog i viteve ‘1800.

Alex CF, që ka zbuluar koleksionin, thotë se mes tyre kishte disa krijesa si zanat, që ekzistojnë vetëm nëpër përralla.

Komentuesit thonë se janë false, megjithatë shumë interesante për t’u parë.

Bodies of strange creatures were found in a basement. Pictured - Homomimus Alatus (Common Fae)Artist Alex CFBodies of strange creatures were found in a basement. Pictured - Homomimus Alatus (Common Fae)Bodies of strange creatures were found in a basement. Pictured - Homomimus Alatus (Common Fae)Bodies of strange creatures were found in a basement. Pictured - Homomimus Alatus

loading...
Shkruar Nga
More from revista mapo

CDU/CSU: Do t’i rekomandojmë Merkel të mos miratojë hapjen e negociatave

Kryetari i Komisionit Parlamentar për Çështjet e BE-së pranë Bundestagut gjerman tha...
Read More