Sokol Balla largohet nga ‘TCH’ ? Bisedime për të shkuar në një televizion rival

 

Listës së gjatë të largimeve nga televizioni “Top-Channel” do t’i shtohet edhe Sokol Balla.

Gazetari i njohur Sokol Balla është parë në ambientet e “Vizion Plus”.

Ndërkohë mësohet se vetë Balla ëstë shprehur se ka takuar drejtuesit e televizionit “Vizion Plus” dhe ka patur bisedime mes dy palëve, të cilat janë ende në vazhdim.

Konkretisht nuk dihet se cili do të jetë roli i gazetarit të njohur në ekranin e “Vizion plus”.

Nga ana tjetër vetë gazetari nuk ka dashur të komentojë asgjë mbi këtë gjë, duke zgjedhur heshtjen.

Kujtojme se para pak kohësh Sokol Balla u hoq nga funksionet e tij drejtuese në “Top Channel”.

Shkruar Nga
More from Redaksia

U zhduk në 5 dhjetor, gjendet e mbytur në Seman 56-vjeçarja nga Fieri

  Gjendet e vdekur 56-vjeçarja Liljana Tafa nga Zhupani i Fierit, e...
Read More