Sot mbushi 73-vjeç, Berisha: Hyra në vitin e katërt të vjeshtës time si pranverë!

Ish-kryeministri Sali Berisha sot feston ditëlindjen e tij.

Berisha mbush sot 73 vite e pavarësisht viteve ai mbetet një ndër politikanët më të preferuar dhe më me zë në politikën shqiptare.

Me anë të një statusi në Facebook, vetë Berisha lajmëron ditëlindjen, duke shkruar se tashmë ka hyrë në vitin e katërt të vjeshtës si pranverë.

“Miq, sot 73 vjeç! Hyra ne vitin e katert te vjeshtes time si pranvere! Mirenjohje te pakufishme per familjen time dhe te gjithe ju. Lavdi Zotit! Paçi bekimin e Tij! Sb”- shkruan Berisha në Facebook

Shkruar Nga
More from Revista User

Masakruan me hanxhar studentin shqiptar në Bruksel, si u zbuluan shokët e tij

Në Gjykatën e Krimeve të Rënda në Bruksel ka nisur të mërkurën...
Read More