Sot, seanca maratonë e buxhetit dhe paketës fiskale! 140 deputetë të regjistruar për fjalime

Kuvendi do të nisë paraditen e së enjtes seancën maratonë për ndryshimet e paketës fiskale dhe buxhetin e vitit të ardhshëm.

1-1

Picture 1 of 3

Seanca pritet të zgjasë deri ditën e premte për faktin se të gjithë deputetët pritet të mbajnë fjalime (10 min).

Nga ana tjetër, Kuvendi ka parashikuar në rend edhe votimin e Ilir Zelës si kryetar i Këshillit Drejtues të Autoritetit të Komunikimeve Elektronike e Postare.

Shkruar Nga
More from Revista User

Gjykata e Shkodrës lë në burg 3 të dyshuarit për atentatin me tritol ndaj Lulzim Kullës

Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg ndaj...
Read More