Stërmbesa e Skënderbeut uron shqiptarët për 28 Nëntorin

Sofia Kastrioti, stërmbesa e heroit kombëtar shqiptar, Gjergj Kastriotit- Skënderbeu, ka uruar në një mënyrë të veçantë për Festën e 105 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë.

4-1

Picture 1 of 2

E shoqëruar nga prindërit dhe familjarët e saj, Sofia Kastriota ka uruar për 28 Nëntorin e shqiptarëve, përmes llogarisë së saj zyrtare në facebook e Instagram.

Për më shumë ja fotografitë:

Shkruar Nga
More from Revista User

Ligjet për marihuanën, shfuqizohet politika e Obamës

Prokurori i Përgjithshëm Amerikan Jeff Sessions shfuqizoi politikën e ish-presidentit Barack Obama...
Read More