Stine: E dashura ime është xheloze, ajo s’më foli për dy ditë kur putha…auto_27c84fbf38c5a8ae814fa6eb957d24fa_l-750x4451487409318

Këngëtari i njohur Stine, i ftuar ditën e sotme në emisionin Fun Day foli rreth të qenurit babi, projektet e tij të reja muzikore dhe për të promovuar singëllin e tij më të fundit, “Bela”. 36 vjecari u pyet nga Fatma për puthjen pasionante që shkëmben me vajzën e videoklipit. Këngëtari i njohur u shpreh se ishte thjesht një rol. Ai shtoi më pas se partnerja e tanishme, e cila është dhe e ëma e vajzës së tij 3 muajshe, Estia u bë xheloze dhe nuk i foli për dy ditë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

8 truke si të zgjoheni me flokë të përsosur

Mendoni se të zgjohesh me flokë të përsosur është diçka e pamundur...
Read More