Stine: E dashura ime është xheloze, ajo s’më foli për dy ditë kur putha…auto_27c84fbf38c5a8ae814fa6eb957d24fa_l-750x4451487409318

Këngëtari i njohur Stine, i ftuar ditën e sotme në emisionin Fun Day foli rreth të qenurit babi, projektet e tij të reja muzikore dhe për të promovuar singëllin e tij më të fundit, “Bela”. 36 vjecari u pyet nga Fatma për puthjen pasionante që shkëmben me vajzën e videoklipit. Këngëtari i njohur u shpreh se ishte thjesht një rol. Ai shtoi më pas se partnerja e tanishme, e cila është dhe e ëma e vajzës së tij 3 muajshe, Estia u bë xheloze dhe nuk i foli për dy ditë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Vendet më të pasura në botë

Katari, Luksemburgu dhe Singapori kanë një të përbashkët. Mund të jenë ndër...
Read More