ShowBizz

Stormy Daniels mund Melania Trump, pornostari do të jetë në kopertinën e ‘Vogue’ të tetorit               Publikuar në : 11:53 - 30/08/18 |
mapo.al

Stormy Daniels mund Melania Trump duke zënë faqet e Vogue me fotot e realizuara nga Annie Leibovitz.


Pornostari, që u bë e famshme kur publikoi që avokati i Trump e kishte paguar për të heshtur në lidhje me një marrëdhënie që ajo dhe Manjati kishin pasur së bashku, do të jetë tani në kopertinën e revistës më të famshme të modës në botë të muajit tetor.

Ajo që e ka fotografuar artisten e filmave për të rritur, emri i vërtetë i të cilës është Stephanie Clifford, është fotografia Annie Leibovitz, ka që fotografuar personazhe të famshëm, nga First Lady tek divet e Hollywood-it.

Melania, gjatë dy viteve në Shtëpinë e Bardhë, nuk ka qenë asnjëherë në kopertinën e Vogue.

Hera e fundit që ish modelja është shfaqur në revistën e drejtuar nga Anna Wintour, ishte viti 2005, kur ajo u martuar me Donald Trump, dhe për të treguar fustanin e saj të martesës së Christian Dior që kushtonte 100 mijë dollarë.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas