Stormy Daniels mund Melania Trump, pornostari do të jetë në kopertinën e ‘Vogue’ të tetoritloading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

‘Oligarkët financojnë kunatin’, Topalli ‘siluron’ Bashën dhe Ramën: Do mbahen mend për…

  Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ka sulmuar ashpër kreun e PD-së,...
Read More