Stresi: Jam përdorues droge, nuk merrem me shitjen e saj

Këngëtari i njohur, Stresi, i kapur duke konsumuar kokainë në një lokal, thotë se nuk e ka blerë vetë atë.

I arrestuar nga policia, Arkimed Lushaj (Stresi), tha se kërkon të lirohet pasi nuk ka bërë asnjë shkelje.

“Jam përdorues droge, por nuk merrem me shitjen e saj”.

“Me miqtë e mi konsumoj drogë, kur e gjej”.

“Kokainën nuk e kisha blerë unë, e gjeta në lokal”.

“Kokainën e kishin sjellë disa djem për ta konsumuar”.

“Dua të lirohem se nuk kam bërë asnjë shkelje”.

Policia tha se Stresi u kap duke pirë kokainë.

Kjo nuk është hera e parë që Stresi futet në telashe me forcat e rendit.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Geraldine Apponyi, Trëndafili i Bardhë i Hungarisë, Mbretëresha e Shqiptarëve – Kujtesë (1915-2002)

  Ambasada e Republikës së Shqipërisë në Budapest dhe Fondacioni József Károlyi...
Read More