Suada Sherifi apo JLo?

Ndodh shpesh që secili prej nesh të inspirohet nga personazhet e Hollywood për stilin e të veshurit.

Suada Sherifi 1

Picture 1 of 4

Por një gjë e tillë nuk u ndodh vetëm njerëzve të zakonshëm, por edhe VIP-ave, përfshirë edhe atyre në Shqipëri.

Një ndër ta është edhe modelja Suada Sherifi, e cila në llogarinë e saj në Instagram ka postuar një foto ku shfaqet e veshur me një stil krej të veçantë. Modelja shkruan se inspirimin për veshjen e saj, të shfaqur në foto, e ka marrë nga këngëtarja me famë botërore Jennyfer Lopez.

Veshjen e saj, me streçe të zeza, shapka të bardha dhe një pallto mgjyrë kafe modelja Suada Sherifi e ka kombinuar me një stil krejt të veçantë flokësh të cilat i ka të mbledhura pas kokës.

Nëse bëjmë një krahasim mund të themi se ngjashmëria e modeles shqiptare me këngëtaren JLo është vërtet e madhe.

Por cilës prej vajzave të bukura i shkon më shumë ky stil? Kjo mbetet për tu vlerësuar nga ju.

Shkruar Nga
More from Revista User

Rreth 500 ushtarë të vetëvrarë në Ukrainë

Qindra ushtarë ukrainas kanë kryer vetëvrasje pasi janë kthyer në shtëpi nga...
Read More