Sulm me acid në Londër, tre të lënduarTre meshkuj janë dërguar me urgjencë në spital pas një sulmi të dyshuar me acid në rrugët të Londrës këtë mëngjes.

Oficerët e policisë u telefonuan në orën 5.20 të raportojnë se tre persona ishin plagosur me një ‘substancë të dëmshme’.

“Të tre viktimat, 17 vjeç, 22 dhe 27 vjeç, u morën me ambulancë për të marrë trajtim urgjent”, njoftoi policia metropolitane.

Sipas Dailymail, nuk është bërë akoma asnjë arrestim, ndërsa hetimet vazhdojnë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Durrës/ Sapo u lirua nga burgu, i vënë lëndë plasëse në lokal

Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur në Durrës në një lokaj...
Read More