Sulm me acid në Londër, tre të lënduar

Tre meshkuj janë dërguar me urgjencë në spital pas një sulmi të dyshuar me acid në rrugët të Londrës këtë mëngjes.

Oficerët e policisë u telefonuan në orën 5.20 të raportojnë se tre persona ishin plagosur me një ‘substancë të dëmshme’.

“Të tre viktimat, 17 vjeç, 22 dhe 27 vjeç, u morën me ambulancë për të marrë trajtim urgjent”, njoftoi policia metropolitane.

Sipas Dailymail, nuk është bërë akoma asnjë arrestim, ndërsa hetimet vazhdojnë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Çiljeta shkëlqen në ditëlindjen e Albanit

Alban Hoxha, portieri i Partizanit, ka festuar dje 30-vjetorin e lindjes, të...
Read More