Sulm vetëvrasës në Damask, ka shumë viktima

damaske

Një sulmues vetëvrasës ka hyrë të mërkurën në ndërtesën e gjykatës në Damask, me ç’rast ka vrarë dhe plagosur dhjetëra persona, njoftojnë mediat shtetërore siriane.

“Terroristi ka hedhur veten në erë në Pallatin e vjetër të drejtësisë në Damask. Ka të vrarë dhe të plagosur”, njofton televizioni shtetëror, transmeton AFP.

Shkruar Nga
More from Revista User

Adelina Tahiri dhe bashkëshorti, na prezantojnë me strehën e tyre të dashurisë!

Janë martuar vetëm pak kohë më parë, duke e bërë të ditur...
Read More