Super jahti nga “Porsche” që do të kushtojë dhjetë milionë euroProdhuesi gjerman “Porsche”, është duke e ndërtuar një jaht me bord të gjatë 35 metra, tërësisht nga alumini.

 

jahti 1

Picture 1 of 4

Mjeti luksoz do të ketë shumë përparësi teknologjike, së bashku me lehtësinë në lëvizje dhe komoditet.

Mirëpo, për të pasur këtë jaht duhet të paguhet hiç më pak se dhjetë milionë euro. Nuk bëhen të ditura detajet tjera, pasi ato do të mësohen gjatë lancimit të tij në Monaco Yacht Show gjatë muajit shtator.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Aksident me pasojë vdekjen në autostradën Tiranë-Durrës

Një aksident i rëndë rrugor me pasojë vdekjen e një këmbësori është...
Read More