Super sukses bashkëpunimi i treshes me “E ombël”

Bashkëpunimi mes tre artistëve të njohur e të dashur ka pak ditë që ka ardhur. Po flasim për këngëtarët Rovena Stefa, Daim Lala dhe Vjollca Selimi ku në kolazhin “E ombël” shihet një super sukses ku ka marrë shumë klikime duke vërtetuar atë që pritej.

Por kjo treshe do të vijë shumë shpejt me një super kolazh po nga Vizioni e Libonia.

Shkruar Nga
More from Revista User

Selena u kthye me Justin Bieber, The Weeknd merr një vendim tutje!

Ata s’do të rikthehen më kurrë bashkë! Lëre që s’ka gjasa për...
Read More