Superprojekti që bën bashkë Xhesurin me MelekunKivanç Tatlitug pritet të luajë në të njëjtin projekt me aktoren e dashur të serialit “I Infiltruari”, Bensu Soral.

Lajmi bëhet i ditur nga media turke, sipas të cilës dy prej aktorëve më të preferuar turq të momentit do të luajnë në filmin “Organize Isler 2”, të regjisorit Yilmaz Erdogan, vazhdimi i filmit me të njëjtin emër që është shfaqur bujshëm para më shumë se një dekade.

Xhirimet për filmin e shumëpërfolur pritet të nisin në javët në vazhdim. Në kinema planifikohet të shfaqet në muajin Janar 2019.

Kivanç Tatlitug aktualisht po shfaqet në ekranin e Tv Klan me rolin e Xhesurit në serialin “ Xhesuri dhe e Bukura”, ndërsa Bensu Soral ka fituar zemrat e publikut me rolin e Melekut në serialin “I infiltruari”.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Rifillojnë bisedimet për paqen në Siri

Bisedime të reja për paqe mes regjimit të Damaskut dhe rebelëve sirianë...
Read More