Surprizon Flor Mumajesi, publikon foton me të dashurën… dhe unazën e fejesësflori mumajesi

Flor Mumajesi është një ndër personazhet e njohur, i cili ka mundur të ruaj në fshehtësi jetën e tij private.

Është përfolur për lidhje me disa personazhe të njohur, e së fundmi ishte ajo për  moderatoren kosovare, Liberta Saphiu, lidhje kjo që nuk u konfirmua kurrë nga ata të dy.

Por Flori ka zgjedhur që të ndaj një lajm me të gjithë ndjekësit e tij në Instagram, duke publikuar një foto që i ka rrëfyer të gjitha.

4748787454

 
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Luan Rama: Shefi i Shtabit të Ushtrisë me gradë më të ulët se vartësi

Pas denoncimit të skandalit të radarëve nënkryetari i LSI-së Luan Rama sjell...
Read More