Tahiri: Nuk kam dhënë dorëheqje deri tani

saimir-tahiri

Ndërkohë që në të gjitha mediat e vendit bëri bujë lajmi i shkarkimit të ministrit Saimir Tahiri nga si Ministër i Brendshëm, ky i fundit ka reaguar.

Në rrjetin e tij social, Tahiri hedh poshtë të gjitha lajmet se në qeverinë Rama ka fortunë shkarkimesh sa i takon ministrave të PS-së.

Vetë Tahiri shkruan se as nuk i ka kërkuar njëri dorëheqjen dhe as nuk e ka dhënë vetë.

“Per saktesim, as me ka kerkuar kush e as kam dhene doreheqje deri tani. Sidoqofte, me te forte do jemi, sot e gjithmone, bashke :)”-shkruan Tahiri.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj gruas, arrestohet 40-vjeçari

Një 40-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë...
Read More