Takimi Tillerson-Lavrov gjatë javës së ardhshme

tillerson-dhe-trump

Ministrat e jashtëm të Rusisë dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Sergei Lavrov dhe Rex Tillerson do të takohen më 10 dhe 11 maj në Alaskë, në margjinat e samitit të Arktikut, Kështu ka bërë të ditur ministria e Punëve të Jashtme të Rusisë.

Ministria ka sugjeruar se për takimin është rënë dakord gjatë një bisede telefonike në mes të Lavrov dhe Tillerson.

Shkruar Nga
More from Revista User

Dua Lipa e tëra në Versace, brendi prestigjioz i veshjeve krenar me superyllin shqiptar

Superylli shqiptar, Dua Lipa, gjithnjë shkëlqen në paraqitjet e saj publike. [ngg_images...
Read More