Arkiva

Tallet edhe Bleona: Rrjeti nuk ndalet me Shukriun dhe Teftën


               Publikuar në : 10:28 - 17/05/16 |
mapo.al

Sikur të mos mjaftonte Shukriu, tani edhe Tefta.


Rrjeti po komenton së fundmi daljet e shpeshta në media të bashkëshortes së ish-kryebashkiakut të Dibrës, Shukri Xhelili.

Tefta ka mohuar zërat për divorc, ndërsa i premton besnikëri të shoqit deri në vdekje.

Por teksa ajo shëtit në ekranet më të mëdha në vend, rrjeti thotë se Shukriu është i pafat, pasi në kulmin e fatkeqësive, edhe e shoqja i premton besnikëri.

Ndërkohë memet vijojnë pafundësisht.

E kush mbeti pa përmendur Shukri Xhelilin?

Ai tashmë njihet nga të gjithë, të vegjël e të rritur.

Por edhe Bleona Qereti nuk ka ngurruar ta ironizojë ish-kryebashkiakun publikisht.

Pas interpretimit të Adelina Tahirit në “Your Face Sounds Familiar”, Bleona i ka thënë asaj: “Adelina, shyqyr që nuk punon në bashki zemër”.

xhelili1 xhelili2 xhelili3CLOSE
CLOSE
Pas