Të brendshmet për festa, ja disa sugjerime për t’u ndjerë sensuale

Të bukur brenda e jashtë: një domosdoshmëri që secila prej nesh duhet ta ketë për tu ndjerë sensuale madje edhe nën rroba.

1-1

Picture 1 of 9

Në varësi të feminilitetit që kemi, për festa duhet të zgjedhim të brrendshme pak më të veçanta. Shëtitja nëpër dyqanet e veshjeve intime është një kënaqësi dhe aty sigursiht që mund të frymzohemi për ti bërë një dhuratë speciale për partnerët tuaj.

Ngjyra e kuqe sigurisht është ajo klasikja, e që nuk zhgënjen kurrë, por sot na ofrohen një shumllojshmëri ngjyrash për veshjet intime, ku secila prej nesh mund të gjejë atë që i përshtatet më së shumti. Duhet ti lini hapsirë edhe ngjyrës së bardhë e të zezë, të cilat të tregojnë gjithmonë femërore.

Këto të brendhme mund ti kombinoni shumë bukur edhe me një fustan të hollë e të thjeshtë mëndafshi. Sa për ngjyrën nuk do të dukeshit kurrë më bukur se sa një fustan blu të errët. Pjesën tjetër lëreni në dorë të magjisë së Krishtlindjeve!

Shkruar Nga
More from Revista User

Horoskopi ditor, e diel 26 mars 2017

Dashi Kjo është një ditë që promovon kontaktet e reja, por edhe...
Read More