Të dashuruar deri në veshë: Çifti i famshëm skalit dashurinë edhe në trup me tatuazhe

Pretendojnë se s’do ndahen asnjëherë nga njëri tjetri dhe madje bënë edhe tatuazhet që përputhen me njëra tjetrën.

6-1

Picture 1 of 2

At duhet të jenë shumë të dashuruar e të sigurt se do mbesin me njëri tjetrin gjithnjë, ngase i tillë është një tatuazh.

Po e bëre, aty do e kesh tërë jetën në trupin tënd dhe këtë e kanë bërë çifti i njohur, këngëtari Elgit Doda dhe moderatorja Klea Huta.

Dyshja ka vendosur që të vizatojnë në trup nga një tatuazh, që simbolizon dashurinë e tyre të madhe për njëri tjetrin.

Duke zgjedhur kartat e bixhozit për model, ata të dy kanë marrë “Mbretin dhe Mbretëreshën”, duke e gdhendur përjetësisht në trup këtë imazh.

Shkruar Nga
More from Revista User

Hetimi/Sekuestrohet libri i takimeve të Tahirit në Ministrinë e Brendshme

Të gjitha takimet që Saimir Tahiri ka bërë si ministër, gjatë 4...
Read More