Të gjithë sytë tek Rihanna në parkun e lodraveRihanna provoi veten në rolin e hallës.

7-1

Picture 1 of 6

Ai mori mbesën e saj, Majesity dhe që të dyja u argëtuan në maksimum në lodra, shkruan TheSun.

Këngëtarja ani pse e veshur me fustan elegant prej lëkure dhe sandale me taka, nuk e kishte problem fare të argëtonte mbesën natën e kaluar.

30 vjeçarja, ishte frymëzuar nga Linda Carter teksa ishte paraqitur në tapetin e kuq, ndërsa mbante detaje të “Versace”.

Rihanna është përfolur edhe lidhur me një fejesë të mundshme me të dashurin e saj, Hassan Jameel, kjo për shkak të një unaze me diamant që e kishte vënë në gisht në disa paraqitje publike.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Presion nga Bangladeshi për t’i kthyer refugjatët në Mianmar

Bangladeshi do të fillojë bisedimet me Mianmarin fqinj, për t’u siguruar se...
Read More