“Të kam gjetur ty, ti se di sa shumë kërkova’’- Urimi emocionues i Aurela Gaçes për Skerdin

Aurela Gaçe është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo bën pjesë tek personat më aktiv në rrjetet sociale , ku komunikon me fansat dhe publikun me anë të postimeve. Ditën e sotme bashkëshorti i saj ka pasur ditëlindjen dhe ajo ka zgjedhur ta urojë publikisht duke i shprehur dashurinë nëpërmjet disa vargjeve të këngës së saj ‘’Shpirti i shpirtit tim’’.

“Të kam gjetur ty, Ti se di sa shumë kërkova. Une me ty, s’do te thoja kurrë “u lodha “. Ti tani, ti je rrahje e zemrës time, Bashkë me ty, le të thinjet jeta … edhe 100 vite me ne e për në shpirt i shpirtit tim ?”, shkruan Aurela krahas fotos se publikuar.

Shkruar Nga
More from Revista User

Rrëfimi ndryshe nga Elia Zaharia dhe Princi Leka II, nga fëmijëria tek mesazhi për shqiptarët

Princ Leka II dhe Elia Zaharia Zogu rrëfejnë si asnjëherë më parë...
Read More