ShowBizz

Të lidhur prej kohësh por e mbanin sekret, zbulohet çifti i ri i showbizit shqiptar…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:50 - 08/10/18 |
mapo.al

Prej kohësh përflitej për një lidhje mes tyre, por duket se më në fund ata kanë vendosur ta bëjnë publike romancën e tyre.


Bëhet fjalë për fituesin e “Masterchef Albania”, Alfio Rrotani dhe moderatoren simpatike Fatma Methasani, të cilët kanë vendosur të zyrtarizojnë lidhjen e tyre.


Alfio ka publikuar një foto në Instagram, ku shfaqet së bashku me partneren e tij me shampanjë në duar.


“Po, po e po, lumturia është tek gjërat e vogla”- shkruan kuzhinieri i njohur në postimin ku mori qindra komente urimi.
 640 0 5bbb16abe32fc


Fatma 1 (1)

 


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas