Të reja nga Miriam Cani
Bëri një kohë pauzë në diskografinë muzikore për t’iu përkushtuar tërësisht familjes dhe rritjes së vajzës, mirëpo ka disa muaj që është kthyer në treg e atë e
bëri përmes duetit me burrin e saj, Alban Skenderaj.

Mirëpo pas ‘dhuratës’ për të bijën dhe paraqitjes në “The Voice”, paralelisht Miriam Cani është duke punuar për një produksion të ri muzikor, që do të jetë i
tëri brenda shtëpisë.

Në muzikë dhe tekst, do të punoj Miriami së bashku me Albanin, teksa lançimi pritet të bëhet shumë shpejt.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

‘Dua një vend romantik për dasmën’, miliarderja kërkon ndihmë, por komenti i shqiptarit thyen rrjetin

Paris Hilton është trashëgimtarja e pasurisë multimilionëshe të “Hilton Hotels”. Bukuroshja miliardere...
Read More