Të shtëna me armë në një shkollë në SHBA, dy viktima2

Të shtëna me armë pranë një kolegji në Dallas, të Texas, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Si pasojë e të shtënave dy persona gjetën vdekjen, përfshi dhe viktimën.

Ngjarja e rëndë ndodhi ditën e djeshme, e mërkurë, ku në shkollë u shfaq një person i armatosur. Sipas policisë një person me flokë të zeza dhe me bluzë portokalli, pasi vrau një person i dha fund jetës.

Rrethanat e kësaj ngjarje janë ende të paqarta, ndërkohë që policia vijon hetimet. Policia e identifikoi viktimën si Janeera Nickol Gonzalez 20 vjeçe dhe vrasësin e dyshuar si Adrian Victor Torres, 21 vjeç.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Segolene Royal: “Do të jetë e tmerrshme nëse i merr vërtet të tilla vendime…”

Ministrja franceze e Mjedisit, Segolene Royal jo vetëm e sheh si “absolutisht...
Read More