Të shtëna në një shkollë në Francë, ka të plagosur

grasse

Disa persona janë plagosur sot nga të shtënat në një shkollë të mesme në qytezën Grasse në jug të Francës, raporton AFP.

Burime të agjencisë franceze të afërta me Policinë kanë thënë se sulmuesi ka hyrë në shkollën “Tocqueville” dhe ka hapur zjarr.

Sipas këtyre burimeve deri më tani bëhet e ditur se nga ky sulm dy persona janë plagosur ndërsa sulmuesi ka ikur.

Shkruar Nga
More from Revista User

Horoskopi ditor, e hënë 29 maj 2017

Dashi Ju dhe partneri/ja juaj nuk e kuptoni njeri tjetrin, njësoj si...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.