Të shtëna në një shkollë në Francë, ka të plagosurgrasse

Disa persona janë plagosur sot nga të shtënat në një shkollë të mesme në qytezën Grasse në jug të Francës, raporton AFP.

Burime të agjencisë franceze të afërta me Policinë kanë thënë se sulmuesi ka hyrë në shkollën “Tocqueville” dhe ka hapur zjarr.

Sipas këtyre burimeve deri më tani bëhet e ditur se nga ky sulm dy persona janë plagosur ndërsa sulmuesi ka ikur.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

OKB: Siria – katastrofa më e keqe prej Luftës së Dytë Botërore

Shefi i Kombeve të Bashkuara për të drejta të njeriut, Zeid Raad...
Read More