Të shtëna tek gjimnazi “Partizani”, një i plagosur

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në orët e mbrëmjes së djeshme në afërsi të gjimnazit “Partizani” në Tiranë.

Paraprakisht mësohet se të paktën një person ka mbetur i plagosur si pasojë e tyre. I plagosuri është shoqëruar menjëherë për në spital.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat e policisë që kanë vendosur kordonin e sigurisë dhe ka nisur puna për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e personave të përfshirë në të.

Shkruar Nga
More from Revista User

Parandalohet tragjedia në Tiranë, babai “tërbohet” pasi zbulon lidhjen e vajzës 14-vjeçare

Një ngjarje e rëndë kriminale është parandaluar mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, pasi...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.