Të shtëna tek gjimnazi “Partizani”, një i plagosur

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në orët e mbrëmjes së djeshme në afërsi të gjimnazit “Partizani” në Tiranë.

Paraprakisht mësohet se të paktën një person ka mbetur i plagosur si pasojë e tyre. I plagosuri është shoqëruar menjëherë për në spital.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat e policisë që kanë vendosur kordonin e sigurisë dhe ka nisur puna për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e personave të përfshirë në të.

Shkruar Nga
More from Revista User

Përse grimi i kaltër u përshtatet pikërisht të gjithave?

Në “arsenalin” e vet të grimit secila femër bën mirë të ketë...
Read More