Të ”vdesësh” për perëndimin, si realizohet Selfie

Një çift mjaft guximtar i pëlqen të eksplorojë majat e larta të vinçave për të kapur selfie perfekte. Me vete kanë vetëm një shkop selfie dhe një çantë shpine, dhe Angela Nikolau dhe i dashuri i saj Ivan Beerkus hipën në majën e “vinçit më të lartë në Hong Kong”.

Selfie 1

Picture 1 of 5

Angela, një artiste ruse 24-vjeçare ka rreth 500 mijë ndjekës në Twitter, falë pasionit të saj për të pozuar në pozicione të rrezikshme, qindra metra në ajër. Aventurierja ka thënë për BBC: “Ndonjëherë hipi në ndërtesa pa kamera vetëm për të parë lindjen apo perëndimin e diellit”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Princesha Elia Zaharia do të shfaqet në ekran përkrah Ardit Gjebreas…

Vetëm dy javë na ndajnë nga netët finale të Kënga Magjike 2016,...
Read More