Të vishesh si Granit Xhaka!

Granit Xhaka mund të ketë marrë shumë kritika për performancat e tij këtë sezonë, por ka shumë njerëz të modës të cilët e lavdërojnë atë për stilin e veshjes.

Graniti është parë shpesh herë duke bërë ‘shopping’ nëpër rrugët e Londrës, dhe shumë njerëz e kanë lavdëruar atë për stilin e tij

Ai rregullisht poston fotografi në rrjetin e tij social Instagram, duke veshur brendet e njohura si “Christian Louboutin”, “Dsquared2”, “Dolce and Gabbana”, “Gucci”, “Luis Vuitton” dhe “Diesel”.

Por, për përfaqësuesin e Kombëtares së Zvicrës kjo nuk është ndonjë problem pasi që ai kishte nënshkruar një kontratë të majme kur i ishte bashkëngjitur Arsenalit para dy viteve

Dhe duke parë se bashkëlojtarët e tij, Jack Wilshere dhe Aaron Ramsey, nuk e kanë të sigurt të ardhmen në klub, duket se Granit Xhaka do të qëndrojë edhe për disa vite te klubi londinez, transmeton telegrafi

Në vazhdim mund të shikoni disa prej veshjeve të tij më të shtrenjta që ai vesh edhe në përditshmëri.

graniti-2_1522281063-1746152graniti-2_1522281063-1746152graniti-3_1522281080-7352050graniti-4_1522281081-8819912

 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Vota në OKB, qëndrim korrekt i diplomacisë shqiptare, nuk ndikon në marrëdhëniet me SHBA-të

Flet Tonin Gjuraj, Rektor i Universitetit Europian të Tiranës Shqipëria u rendit...
Read More